Miks tasub hambaravi puhul Estdentali kasuks otsustada?

Hindame oma töös eelkõige kvaliteeti. Kliinikus kasutatakse kõiki vajalikke vahendeid, et tagada kõrgetasemeline ravi. Teostatavate protseduuride valik on lai, alates lihtsamatest suuhügieeni teenustest kuni keeruliste kirurgiliste protseduurideni välja. Peame oluliseks ka seda, et patsiendil oleks meid mugav külastada. Toome välja põhjused, miks valida hambaarsti külastuseks just Est Dental!

Mikroskoobiga ravi

Meil teostatakse mitmeid protseduure mikroskoobi abil, sest see võimaldab paremat visualiseerimist ning ravitulemuse saavutamist. Kõige rohkem kasutatakse mikroskoopi endodontilise ehk juurekanali ravi ja proteesimise puhul. Ilma mikroskoobita ei ole võimalik leida ega ravida imeväikeseid juurekanaleid, mis paljale silmale nähtamatuks jäävad.

Röntgen kabinetis kohapeal

Est Dentalis on kohapeal olemas röntgen. Tänapäeval on digitaalsetel röntgenseadmetel väga väiksed kiirgusannused. Tänu sellele saab ülesvõtteid teha kabinetist lahkumata ja mitu ülesvõtet ühel visiidil. See kõik on patsiendile väga mugav ja ohutu.

Mugav asukoht

Est Dentali kliinikul on väga mugav asukoht – kliinik asub südalinnas. Tänu sellele külastavad meid patsiendid kõikidest linna piirkondadest. Eriti populaarne on kliinik Tallinna kesklinna bürootöötajate seas, kes saavad hambaarsti vahetult enne või pärast tööd külastada. Patsientide hulgas leidub ka palju välismaalasi, eriti soomlasi, kes hindavad meie hinna ja kvaliteedi suhet.

Paindlikud ajad

Kliinik on avatud ka nädalavahetusel ja sobib seetõttu hästi neile patsientidele, kes on tööpäeviti hõivatud ega pääse sel ajal hambaarstile. Veel võimaldab meie arstide paindlik tööaeg kliinikut külastada nii hommikul kui ka õhtul. Meie eesmärk on pakkuda kõigile abivajajatele sobivat aega, et nende mured saaksid kiiremas korras lahendatud.

Leping Haigekassaga

Oleme Haigekassa lepingupartner. See annab lastele ja noortele enne 19. eluaastat võimaluse saada tasuta hambaravi. Lisaks saavad täiskasvanud Haigekassalt iga aasta 40 eurot hambaravihüvitist. Rasedatel ja alla 1-aastaste laste emadel on kompenseeritav summa suurem – 85 eurot aastas. Pensionärid saavad aga iga kolme aasta tagant 260 eurot proteesiraha kompensatsiooni.

Rahulolevad kliendid

Meie patsientide tagasiside on olnud positiivne. Paljud patsiendid Külastavad Est Dentalit kogu perega juba aastaid. Enamik uusi kliente otsustavad meie kasuks just sõprade või tuttavate soovituste tõttu. Seda on alati hea meel kuulda, sest väärtustame oma patsiente ja nende usaldust ning pühendume tööle kogu hingega!

Nagu juba alguses mainisime, on Est Dentalile kõige olulisem patsientide rahulolu ja hambaarstide kõrgkvaliteetne töö. Püüame alati patsiendile vastu tulla ja kõikidele probleemidele lahenduse leida. Kui ka sina hindad kvaliteeti ja mugavust, tule meile külla ja broneeri aeg siin!

Broneeri aeg